Strona Główna

Świadczymy Profesjonalne Usługi Księgowe
Świadczymy Profesjonalne Usługi Księgowe
W ramach których świadczona jest obsługa podmiotów działających według prawa handlowego...
Oferujemy  wsparcie w biznesie
Oferujemy wsparcie w biznesie
Wsparcie w biznesie obejmuje zarówno procesy pozwalające na optymalizację procesów obsługi administracyjnej...
Rozpoczęcie działalności - pomagamy !!!
Rozpoczęcie działalności - pomagamy !!!
Pomagamy w założeniu własnej działalności gospodarczej w dowolnej formie prawnej...

Usługi Księgowe

W ramach których świadczona jest obsługa podmiotów działających według prawa handlowego, jak i w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej.

Pomoc w załozeniu działalności

Pomagamy w założeniu własnej działalności gospodarczej w dowolnej formie prawnej.

Wsparcie w biznesie

Wsparcie w biznesie obejmuje zarówno procesy pozwalające na optymalizację procesów obsługi administracyjnej

NASZE USŁUGI

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz propozycji współpracy

Nasza Odpowiedzialność Twój Rozwój i Bezpieczeństwo

Opinie o nas

Gorąco polecam współpracę! Pełen profesjonalizm począwszy od wyceny zlecenia po czytelny i zrozumiały opis opracowania. Kontakt niemal 24 godziny na dobę, można zapytać o wszystko czego się nie rozumie o otrzymać rzetelną odpowiedź.
Aneta Nowakowska

Aneta Nowakowska

CEO

Jestem bardzo zadowolony z usług biura Roazliczeni . Szybki i bezproblemowy kontakt. Rzetelne wykonanie usługi. Krótki czas oczekiwania. A co najważniejsze miłe i cierpliwe podjęcie do klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Tadeusz Tarnowski

Tadeusz Tarnowski

Refertent Biurowy

Bardzo fajny i szybki kontakt na każdym etapie pracy, dostałem wszelkie informacje, które były potrzebne, a dane przedstawione są w sposób prosty i przejrzysty, gotowy do wklejenia do pracy. Super! Polecam wszystkim gorąco. Niezawodny kontakt i ekspresowa realizacja.
Natalia Piotrowska

Natalia Piotrowska

Księgowa

Nasz Blog

Zapraszamy do zapoznawania się z naszymi publikacjami, dzieki którym uzyskaja Państwo bieżące informacje na temat zmieniających sie przepisów.

Jak wypełnić druk ZUS ZZA krok po kroku

Zarówno zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego ubezpieczonego, który z danego tytułu podlega wyłącznie ubezpieczeniu zdrowotnemu, jak też zmiana czy korekta danych zawartych w takim zgłoszeniu wymagają poinformowania o tym fakcie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w przepisanej formie, którą stanowi formularz ZUS ZZA. Kto dokonuje tego zgłoszenia? W jakim terminie? Jak zgłosić członka rodziny do ubezpieczenia zdrowotnego? I… <a class="more-link" href="http://rozliczeni.com.pl/2021/04/08/jak-wypelnic-druk-zus-zza-krok-po-kroku/">Czytaj dalej <span class="screen-reader-text">Jak wypełnić druk ZUS ZZA krok po kroku</span></a>

Księgowość małych firm – najważniejsze zasady

Osoby decydujące się na założenie własnego biznesu powinny pamiętać, że nawet w przypadku małych firm prowadzenie księgowości jest obowiązkiem. Na czym konkretnie on polega? Skala podatkowa, podatek liniowy, ryczałt W przypadku małych firm mówi się o księgowości uproszczonej, nazywanej potocznie małą księgowością. Wiąże się ona przede wszystkim z prowadzeniem: księgi przychodów i rozchodów – ma… <a class="more-link" href="http://rozliczeni.com.pl/2021/04/08/ksiegowosc-malych-firm-najwazniejsze-zasady-2/">Czytaj dalej <span class="screen-reader-text">Księgowość małych firm – najważniejsze zasady</span></a>

Terminy i sposoby zwrotu nadpłaty podatku PIT za 2020 r.

Nadpłatę wykazaną w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego podatnicy coraz częściej chcą otrzymywać na rachunek bankowy, a nie przekazem pocztowym lub w formie wypłaty w kasie. To nie tylko efekt pandemii COVID-19. Z przelewem nie wiążą się dodatkowe koszty, a pieniądze można mieć do swojej dyspozycji szybciej niż w przypadku zwrotu w gotówce. Przelew lub gotówka Nadpłata wynikająca z rocznego rozliczenia podatku dochodowego od osób… <a class="more-link" href="http://rozliczeni.com.pl/2021/04/07/terminy-i-sposoby-zwrotu-nadplaty-podatku-pit-za-2020-r/">Czytaj dalej <span class="screen-reader-text">Terminy i sposoby zwrotu nadpłaty podatku PIT za 2020 r.</span></a>

Jesteśmy gwarancją zadowolenia naszych klientów

Programy